Prva liga F BiH: GOŠK Gabela – Tomislav 4:1

Domagoj
0 0
Read Time:32 Second

U utakmici 13. kola Prve lige F BiH u Gabeli, NK Gošk pobijedio je HNK Tomislav rezultatom 4:1. Ekipa GOŠKA i u današnjoj utakmici opravdala je ulogu favorita i pokazala zašto je tako uvjerljivo na prvome mjestu prvenstvene ljestvice.

Jedini zgoditak za Tomislav postigao je Domagoj Šiško u 50. minuti utakmice kada je smanjio vodstvo GOŠKA na 3:1.

Vrlo lijep zgoditak u današnjoj utakmici za NK GOŠK postigao je Adnan Hrelja. Slobodan udarac i zgoditak možete pogledati u priloženom videu.

iduću utakmicu HNK Tomislav igra 12.11.2022. u Goraždu protiv FK Goražde koje je u ovome kolu pobijedilo u gostima ekipu Stupčanice.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Next Post

Široki u završnici razbio Slogu

Nogometaši Širokoga Brijega pobijedili su Slogu iz Doboja 3:0 u susretu 17. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju navečer na stadionu Pecara. Iako su Širokobriježani očekivali tvrdu utakmicu protiv Sloge, u prvih 15 minuta susreta na terenu se nije dogodilo ništa značajno. Prva velika šansa na utakmici bila je […]