Zrinjski poražen od Slovana, prolazak dalje tražit će u Bratislavi

admin
0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

Zrinjski je u Mostaru u drugom pretkolu UEFA Lige prvaka na stadionu pod Bijelim Brijegom minimalno poražen rezultatom 1-0 od Slovana iz Bratislave, a pogodak odluke postigao je Sharani Zuberu u 53. minuti.

Zrinjski je prvi zaprijetio u 13. minuti kada je nakon dobrog nabačaja Ćuže bio neprecizan i opalio preko gola.

Gosti su prvu pravu šansu imali u 32. minuti kada je Zuberu glavom opalio preko gola.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, iako je prvak BiH bio bolja ekipa na terenu.

Slovan je u drugom poluvremenu preuzeo inicijativu te je nakon prekršaja u opasnoj zoni i nabačaja Sharani Zuberu u 53. minuti poslao loptu udarcem glavom iza leđa Marka Marića.

Zrinjski je u 62. minuti imao priliku izjednačiti, ali je Ćuže iz izgledne šanse ponovno bio neprecizan i loptu opalio pokraj gola.

Zrinjski je lovio izjednačenje pa je tako Borjan obranio udarac glavom Kišu u 70. minuti, a goste je u 79. minuti spasila stativa nakon udarca Ćorluke.

Iako su imali gromoglasnu podršku publike na krcatom stadionu, do kraja utakmice “Plemići” nisu uspjeli postići pogodak pa će Slovan tako prednost braniti za tjedan dana u Bratislavi.

Uzvrat je utorak, 1. kolovoza, u Bratislavi.