HNK TOMISLAV – NK JEDINSTVO BIHAĆ

admin
0 0
Read Time:30 Second

U 13. kolu prve Lige Federacije Bosne i Hercegovine šesto plasirani Tomislav je dočekao trinaesto Jedinstvo. Bez velikih uzbuđenja proteklo je prvo poluvrijeme, a drugo je vratilo sve što je prvo ostalo dužno. Tomislav je poveo preko Musića u 54 minuti, Imamagić poravnao za 1:1 u 60 minuti. Branimir Šiško u 78. donosi naizgled miran kraj utakmice pogotkom za 2:1, no u sudačkoj nadoknadi iz slobodnog udarca Bajraktarević pogađa za konačnih 2:2.

Iduće kolo Tomislav igra 11.studenog kada gostuje protiv Budućnosti iz Banovića. U prilogu pogledajte i izjave trenera: