Dinamo poražen nakon drame u Češkoj

admin
0 0
Read Time:40 Second
Češka Viktoria svladala je Dinamo u Plzenu 1:0 u sklopu 4. kola Konferencijske lige baš kao i prije dva tjedna na Maksimiru.

Viktoria je do pobjedničkog pogotka došla u 35. minuti iz kaznenog udarca koji je skrivio Josip Mišić, jer ga je lopta pogodila u ruku.

Imali su domaći još dvije sjajne prilike u domaćem poluvremenu, ali je odlično reagirao Danijel Zagorac.

Dinamo je u 94. minuti poravnao na 1:1 preko Kulenovića, ali je glavni sudac poništio gol nakon intervencije iz VAR sobe.

Grčki sudac svirao je kazneni udarac za Modre u 68. minuti zbog navodnog igranja rukom pa poništio odluku nakon što je pregledao snimku.

Česi su tako osigurali plasman u narednu fazu ovog natjecanja, dok su Plavi pod vodstvom Jakirovića doživjeli šesti poraz.

jabuka.tv Foto: Marko Lukunić / Pixsell