Vida htio vratiti loptu golmanu pa zabio autogol

admin
0 0
Read Time:40 Second
Kapetan AEK-a i bivši hrvatski reprezentativac Domagoj Vida zabio je autogol u prvoj utakmici 2. pretkola Konferencijske lige protiv Inter Escalesa iz Andore.

Hrvatski stoper je u 65. minuti imao čistu loptu koja je letjela prema njemu. Nikog od protivnika nije bilo blizu.

Odlučio je vratiti loptu glavom svom vrataru, no prejako ju je udario, tako da je lopta preskočila 193 centimetra visokog Thomasa Strakoshu i završila u mreži AEK-a. Nije to velika tragedija jer je grčki klub u tom trenutku vodio s 4:0.

Grčki klub imao je 4:0, a onda je Vidin autogol dao krila gostima koji su u ovu utakmicu ušli kao totalni autsajderi. Strakosha je skrivio penal koji je u 78. minuti realizirao Sascha Andreu, a nakon toga je za 4:3 zabio i Martinez Viti.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Next Post

Hrvatska kažnjena zbog rasizma navijača

Uefa je odlučila Hrvatsku uvrstiti među sedam nogometnih reprezentacija koje će biti kažnjene zbog neprimjerenog ponašanja na Europskom prvenstvu u Njemačkoj ove godine. Hrvatski nogometni savez će morati platiti kaznu od 50 tisuća eura, a navijačima je zabranjen odlazak na iduću gostujuću utakmicu. Ona će se igrati u sklopu Lige nacija, […]