MONS. PETAR PALIĆ POSJETIO OPĆINU TOMISLAVGRAD

admin
0 0
Read Time:29 Second

Mostarsko-duvanjski biskup i apostolski upravitelj trebinjsko-mrkanski mons. Petar Palić od jučer je u pastirskom pohodu župi Tomislavgrad, kao posljednjoj župi svoga pastoralnoga pohoda župama Duvanjskoga dekanata.

U okviru svoga posjeta danas se u 11 sati, zgradi Općine Tomislavgrad, susreo s općinskim načelnikom Ivanom Buntićem i predsjednikom Općinskoga vijeća Ilijom Papićem, koji su ga upoznali s prilikama u našoj općini. Izražena je zahvalnost mons. Paliću za njegov pastoralni pohod našoj općini i dekanatu, te uručeni prigodni darovi.

Na kraju svoga jednosatnoga posjeta biskup Palić se pozdravio i kratko susreo s djelatnicima općinske uprave.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Next Post

VIDEO: Sve što vas je zanimalo o apliciranju za poslodavce i nezaposlene

Od idućeg tjedna otvara se mogućnost apliciranja za mjere zapošljavanja i samozapošljavanja. Razgovarali smo sa voditeljem ureda za posredovanje Županijskog ureda za upošljavanje Livno Božom Pavićem i saznali sve što vas zanima o ovim aplikacijama. Pogledajte naš prilog:

Pretplatite se