HKK Tomislav Jako Bau slavio protiv Rame

admin
0 0
Read Time:42 Second

Seniori  HKK Tomislav Jako Bau u 9. kolu lige Košarkaškog saveza Herceg-Bosne svladali su goste iz Rame rezultatom 66:56.

Već u prvoj četvrtini tomislavgradski košarkaši imali su vodstvo od +12, ali u nastavku utakmice gosti se izjednačuju te duga četvrtina završava neriješenim rezultatom 35:35.

HKK Tomislav u trećoj četvrtini  ponovno ulazi u svoj ritam te vraća prednost koju podiže do kraja utakmice.

„Inače, momčad Rame je prošlogodišnji finalist lige Herceg-Bosne i ovu godinu slovi za jednog od kandidata za osvajanje lige. Prema tome, našim dečkima čestitamo na pobjedi i borbenosti“, priopćeno je iz HKK Tomislav Jako Bau.

Ekipu Tomislava već u srijedu, 20. prosinca od 18 sati očekuje gostovanje u Mostaru kod ekipe KK Pepi Sport.