Remi Hajduka i Dinama

Domagoj
0 0
Read Time:27 Second

U najvećem hrvatskom nogometnom derbiju Hajduk i Dinamo su na Poljudu u prvom susretu 14. kola SuperSport HNL-a pred više od 30.000 gledatelja odigrali 1-1.

Bio je to susret u kojem je svakoj momčadi pripalo po poluvrijeme. Hajduk je poveo u 27. minuti golom Marka Livaje, a izjednačio je Bruno Petković iz jedanaesterca u 72. minuti.

Hrvatski prvak je u susret ušao s osam bodova prednosti u odnosu na Hajduk i može biti zadovoljniji ishodom jer je i dalje na +8.

Duvanjski košarkaši otvaraju prvenstvo gostovanjem u Rami

U nedjelju 23.10. seniori HKK Tomislav Jako Bau otvaraju prvenstvo Herceg-Bosne u Prozoru, gdje će odmjeriti snage s ekipom HKK Rama. Utakmica je na rasporedu u 18 h. Za sve one koji nas ne mogu gledati, tu je statistika uživo na linku: https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/…     Sretno! HKK Tomislav Jako Bau