admin
0 0
Read Time:35 Second

Ivan Dračar iz Imotskog pobjednik je 26. Mini maratona Polog – Široki Brijeg koji je održan u ponedjeljak u sklopu ”Svibanjskih sjećanja” i obilježavanja 32. obljetnice zaustavljanja tenkova agresorske JNA.

Dionicu dugu cca 10 kilometara od Pologa do Trga širokobrijeških žrtava u središtu grada Dračar je istrčao s vremenom od 30.54. Drugi je bio Uroš Gutić s vremenom 32.23 dok je treće mjesto osvojio Ante Pokrajčić s vremenom od 33 minute.
Prvoplasirani je, uz pehar, osvojio i novčanu nagradu u iznosu od 500 KM, drugoplasirani je osvojio 300 dok je trećeplasiranom pripala novčana nagrada od 200 KM.
Na ovogodišnjem mini maratonu sudjelovao je 91 natjecatelj.

Danas počinje Eurosong. Evo kada nastupa Let 3 i gdje ih možete gledati

Večera je u 21:00 sat na rasporedu prva polufinalna večer Eurosonga, tijekom koje će na pozornici zapjevati i hrvatski predstavnici Let 3. Oni će pjesmom Mama ŠČ! pokušati ući u veliko finale natjecanja, koje je na rasporedu u subotu, a ako je vjerovati kladionicama, to bi im trebalo poći za […]