Vozačica (70) kod Senja sletjela s ceste. S teškim ozljedama prebačena u KBC Rijeka

admin
0 0
Read Time:33 Second

JUČER se u 11:25 sati na dionici državne ceste broj 8, kod mjesta Kalić, dogodila prometna nesreća u kojoj je ozlijeđena jedna osoba. 70-godišnja vozačica je upravljala osobnim automobilom karlovačke registracijske oznake, iz smjera Senja u smjeru Karlobaga.

Ulaskom u lijevi, oštri, nepregledni zavoj uslijed neprilagođene brzine kretanja je izgubila nadzor nad automobilom i skrenula u desno gdje je udarila u ploče za označavanje oštrog zavoja. Zatim je udarila u zaštitnu metalnu ogradu, u putokaz i u drveni stup, nakon čega je automobilom sletjela 2 metra ispod kolnika. Zadobila je teške tjelesne ozljede zbog kojih je zadržana na liječenju u KBC-u Rijeka.

Posušje iznenadilo Zrinjski Pod Bijelim Brijegom

U zaostalom meču 1. kola Premijer Lige Bosne i Hercegovine, nogometaši Posušja ostvarili su senzacionalnu pobjedu nad Zrinjskim rezultatom 1:0. Posušje je odlično krenulo u meč, a udarac Bekića u početnim minutama zaustavio je Marić. Međutim, u 9. minuti utakmice, Posušane u vodstvo dovodi Gabrijel Boban. Nakon tog gola, Zrinjski […]