Pogodak sa 100 metara kakav se rijetko viđa

Domagoj
0 0
Read Time:34 Second
Brazilski vratar Arthur Augusto postigao je fenomenalan pogodak za svoj Feirense s gola na gol koji se rijetko viđa na nogometnim terenima.

Na utakmici portugalske druge lige između Feirensea i Moreirensea, Augusto je ispucao loptu s peterca, gotovo sa 100 metara, koja je u nezgodnom luku pala ispred protivničkog vratara i preskočila ga, te završila u mreži.

Brazilac je burno proslavio gol sa svojim suigračima, ali njegova radost je trajala samo dvije minute. Praktično samo što se krenulo s centra, Pedro Aparício je u 71. minuti ponovno doveo ekipu Moreirensea u vodstvo 2:1, što je bio konačan rezultat.

Bilo kako bilo Augusto je postao hit na društvenim mrežama i ovaj trenutak dugo će pamtiti.