Zrinjski Mostar u trećem kolu kvalifikacija za UEFA Konferencijsku ligu!

admin
0 0
Read Time:48 Second

Maestralnu utakmicu odigrali su nogometaši Zrinjskog u srijedu u Sloveniji protiv ekipe Bravo.

Uzvratni susret drugog pretkola Konferencijske lige igrao se u teškim vremenskim uvjetima. Teren je, zbog velike oluje, bio natopljen vodom, što je otežavalo samu igru.

Zrinjski je do vodstva došao u 16. minuti susreta preko Mulahusejnovića, da bi domaćini izjednačili preko Tučića u 21. minuti susreta.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:1. Zrinjski u drugom poluvremenu ubacuje u veću brzinu i dolazi do vodstva 2:1 u 67. minuti susreta preko Jakovljevića. Konačnih 3:1 postavio je Mlinar, koji je u 80. minuti susreta spektakularno zabio iz slobodnog udarca.

Turističkoj zajednici Općine Čitluk dodijeljena sredstva za organizaciju Dana berbe grožđa