Nogometaši Širokog Brijega deklasirali Igman u Konjicu

admin
0 0
Read Time:52 Second

Nogometaši Širokog Brijega s 3:0 deklasirali su Igman u Konjicu u sklopu 4. kola WWin lige BiH.

U velikoj pobjedi Širokog Brijega strijelci su bili Filip Taraba (41), Domagoj Jelavić (51) i Stipe Vučur (63).

Filip Taraba je eurogolom u 41. minuti doveo Široki Brijeg u vodstvo. Nakon kornera, odbijena lopta je došla do Tarabe koji iz prve snažno trese mrežu domaćina.

Na krilima vodstva momčad Tonija Karačića je od početka drugog poluvremena krenula napadački po drugi pogodak. U tom periodu istaknuo se Dino Ćorić s dvije odlične asistencije s desne strane. Kod prve Marijan Ćavar je pogodio samo vratnicu, a kod druge je zabio glavom Domagoj Jelavić.

Nakon kornera Kožulja obrambeni igrač Stipe Vučur je samo potvrdio pobjedu u 63. minuti za visokih 3:0.

Široki Brijeg je sjajnom igrom od prve do posljednje minute iznenadio navijače. Uvjerljiva pobjeda i igra je dobar poziv za idući susret na Pecari protiv Slobode iz Tuzle. S druge stane Igman će svoje prve bodove u prvenstvu morati tražiti na gostovanju kod Veleža u Mostaru.