Tomislav opet poražen

Domagoj
0 0
Read Time:39 Second

Na Gradskom stadionu u Tomislavgradu odigrana je utakmica 5. kola 1. Lige Federacije BiH u kojoj su snage odmjerili Tomislav i NK Stupčanica, a rezultat je bio 3:1 za goste.

Tomislav je čvrsto krenuo u utakmicu, a u 26. minuti su to i kapitalizirali pogotkom Nikole Šiške glavom. No gosti iz Olova, koji su imali veliku podršku publike, pred kraj prvog poluvremena dolaze do izjednačenja. U prvom poluvremenu je bitno istaknuti važnu intervenciju vratara Puljiča koji je izvadio jednu “mrtvu” loptu.

Nastavak utakmice sa sobom donosi i olujno nevrijeme koje je itekako pomoglo gostujućoj ekipi koja je tu prednost znala iskoristiti postizanjem 2 zgoditka i nošenjem cijelog plijena iz Tomislavgrada.

Tomislav ovim porazom ostaje na začelju ljestvice bez osvojenih bodova, a idući vikend gostuju kod Jedinstva u Bihaću.