ZRINJSKI PORAŽEN NA DOMAĆEM TERENU

admin
0 0
Read Time:28 Second

U ogledu Zrinjskog i Legie u okviru trećeg kola grupne faze konferencijske lige Zrinjski je poražen na domaćem terenu rezultatom 2:1. Utakmica je privukla mnoge domaće ali i ljubitelje kluba iz stranih zemalja.

Prvi pogodak za 1:0 postigao je Nemanja Bilbija asistencijom Čorluke u 29. minuti. Zatim je u 33. minuti Legia izjednačila nesretnim autogolom Jakovljevića. Pogotkom Kramera susret je završio porazom Zrinjskog. Hoće li Zrinjski dočekati proljeće u Europi kao i dojmove nakon utakmice pitali smo vjerne navijače. Što su nam rekli pogledajte u prilogu:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Next Post

Dvadeset ekipa iz BiH i Hrvatske na tradicionalnoj “Raštikijadi”

U utorak 31. listopada od 16 sati u Agroturizmu Marića gaj u Ružićima pored Gruda otvara se jedan od najvećih kulinarskih događaja u Hercegovini, Raštikijada 2023. Natjecanje u pripremi jela od raštike već je postala tradicionalna manifestacija za ovo doba godine te se održava po 11. put i privlači sve […]