0 0
Read Time:33 Second

Najmanje 15 ljudi poginulo je u južnoj Turskoj nakon što se autobus zabio u vatrogasce i medicinsko osoblje koji su intervenirali na cesti zbog jedne druge nesreće. U strašnoj nesreći poginula su tri vatogasca, dva liječnika i dva novinara, a grozan sudar se dogodio na autocesti između Gaziantepa i Nizipa, objavio je turski ministar unutarnjih poslova Suleyman Soylu.

U samom autobusu poginulo je osam osoba, a ozlijeđeno je najmanje 22 putnika.

Agencija Ilhas navodi da su se stradali novinari slučajno našli na mjestu događaja, budući da su pokušali pomoći unesrećenima u prometnoj nesreći koja se dogodila nekoliko trenutaka prije naleta autobusa. Navodno je jedan automobil sletio s ceste.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Next Post

Tomislav poražen od Bratstva

kviru drugoga kola m:tel Prve lige FBiH HNK Tomislav je poražen od ekipe Bratstva rezultatom 0:3(0:2). U rezultatski jednosmjernoj, ali igrom kudikamo zanimljivijom, Tomislav je u prvih 10 minuta primio 2 pogodtka. U nastavku utakmice gledali smo nešto izjednačeniji nogomet te nekoliko (polu)prilika Tomislava koje nisu iskorištene. Iskustvo Bratstva je […]