Tomislav poražen od Bratstva

Domagoj
0 0
Read Time:39 Second

kviru drugoga kola m:tel Prve lige FBiH HNK Tomislav je poražen od ekipe Bratstva rezultatom 0:3(0:2).
U rezultatski jednosmjernoj, ali igrom kudikamo zanimljivijom, Tomislav je u prvih 10 minuta primio 2 pogodtka. U nastavku utakmice gledali smo nešto izjednačeniji nogomet te nekoliko (polu)prilika Tomislava koje nisu iskorištene. Iskustvo Bratstva je na kraju presudilo te je početkom drugog poluvremena utakmica riješena postavljanjem rezultata na 3:0. Dojam je da Tomislavu fali iskustva, ali mladića, volje i snage ne nedostaje. Tomu u prilog govori činjenica da Tomislavovi igrači u zadnjih 30 minuta utakmice nisu izgubili niti jedan duel za loptu.

HNK TOMISLAV – NK BRATSTVO  0 : 3
S.Ljuca 4′, D.Ristović 9′, J.Mujkić 53′.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Next Post

Ovo je Hrvatska za Eurobasket! Mulaomerović se nakon poraza u Sloveniji zahvalio trojici reprezentativaca

Kako je i najavio, izbornik Damir Mulaomerović se nakon provjere sa Slovencima u Celju odlučio zadržati na okupu samo onih 12 igrača koji će igrati dvije utakmice kvalifikacija u četvrtak u Varšavi protiv Poljske i u nedjelju u Opatiji protiv Švicarske, a istih tih 12 igrača putovat će 31. kolovoza […]