admin
0 0
Read Time:24 Second
Reprezentacija Španjolske prvi je polufinalist ovogodišnjeg nogometnog Eura.
Furija je nakon produžetaka izbacila domaćine Nijemce rezultatom 2:1, a pogotke su postigli Olmo i Merino za Španjolce, Wirtz za Njemačku. Španjolci će u polufinalu 9. srpnja u Münchenu igrati protiv boljeg iz dvoboja Portugal – Francuska.
Dvije ekipe s najviše pogodaka na Euru nisu ponudile previše. Štoviše, prvo poluvrijeme bilo je jako slabo s malim brojem izglednih prilika, dok su u posljednjih 45 minuta ipak uspjeli nešto konkretnije i zabilježiti.

Nova era u oblasti zdravstvenog osiguranja u BiH

Pod sloganom “Osiguraj bolje zdravlje – Doktor po tvojoj mjeri”, ovaj proizvod rezultat je sinergije članica ASA Grupacije ASA CENTRAL osiguranje predstavilo je danas paket proizvoda koji predstavlja novu eru u području dobrovoljnog zdravstvenog osiguranja u BiH. Pod sloganom “Osiguraj bolje zdravlje – Doktor po tvojoj mjeri”, ovaj proizvod rezultat […]