Argentinci uzvratili za Rusiju

admin
0 0
Read Time:30 Second

Hrvatska je u polufinalu Svjetskog prvenstva u Kataru izgubila 3:0 od Argentine. Tako je sada očekuje borba za treće mjesto, za koje će igrati u subotu od 16 sati protiv poraženog iz ogleda Francuske i Maroka.

Argentina je prelomila utakmicu u pet minuta prvog poluvremena. Lionel Messi pogodio je iz kaznenog udarca u 34. minuti, da bi u 39. minuti Julian Alvarez nakon solo akcije zabio za 2:0. Hrvatska se potpuno otvorila u drugom dijelu, ali se nije uspjela vratiti u igru, a onda je pobjedu Argentine svojim drugim golom potvrdio Alvarez u 69. minuti nakon krasne asistencije Messija.