Zrinjski se iz Bugarske vraća s golom zaostatka

admin
0 0
Read Time:38 Second

U prvom susretu trećeg kola kvalifikacija za Uefinu Konferencijsku ligu bugarski Botev pobijedio je Zrinjski rezultatom 2:1.

Plemići su odigrali dobru utakmicu, posebno u drugom poluvremenu.

Botev je poveo u 35. minuti kada je Samuel Akere šutirao s 20-ak metara, lopta se odbila od igrača Zrinjskog, prevarila vratara Marka Marića i završila u njegovoj mreži.

Sredinom drugog poluvremena Mostarci su preuzeli inicijativu, a onda je u 77. minuti Mario Ćuže s 20 metara iskosa pogodio suprotni kut gola bugarskog vratara za 1:1.

Ali, samo dvije minute kasnije Botev je došao do drugog gola nakon velike pogreške Hrvoja Barišića koji je domaćim nogometašima predao loptu ispred svoga gola, a za pobjedu 2:1 pogodio je Aleksa Maraš.