Zrinjski se oprostio od Europe

admin
0 0
Read Time:41 Second

U uzvratnom susretu play-off runde Uefine Konferencijske lige Vitorija je u Mostaru pobijedila Zrinjski rezultatom 4:0 i s ukupnih 7:0 plasirala se u grupnu fazu tog europskog natjecanja.

Vitorija je u potpunosti nadigrala Zrinjski i do poluvremena je već udvostručila prednost iz prvog susreta.

Gosti su poveli u 32. minuti iz jedanaesterca koji je dosuđen nakon intervencije VAR sobe, a strijelac je bio Manuel Silva.

U 42. Nuno Santos je povisio na 2:0, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena treći pogotka za Vitoriju postigao je Nelson Oliveira.

Priču je u 72. minuti zaključio Gustavo Da Silva Cunha bombom s 30 metara za konačnih 4:0.

Vitorija će nastaviti natjecanje u jednoj od skupini Uefine Konferencijske lige, dok se Zrinjski okreće domaćem prvenstvu gdje će u utorak u Mostaru ugostiti Posušje.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Next Post

DZ Grude: Nakon potvrde izvrsnosti, pokreće se i Centar za rani rast i razvoj

Dom zdravlja Grude ustanova je koju zbog načina rada hvale i domaći i stranci. Zbog čega, vidi se i ovih dana jer je Dom zdravlja Grude dobio rješenje Agencije za kvalitetu i akreditaciju u zdravstvu u FBiH. Potvrda je to kvalitete ove zdravstvene ustanove, liječnika i drugog medicinskog osoblja, ali […]