Široki Brijeg: Večer sjećanja na Andriju Zeljku

admin
0 0
Read Time:30 Second
U srijedu, 21. veljače u Narodnoj knjižnici Široki Brijeg s početkom u 19:30 sati bit će organizirana Večer sjećanja na Andriju Zeljku.

Na spomenutoj večeri čitat će se ulomci iz knjige “U ono vrijeme” , zbirke pripovijetki koja donosi niz dosjetki iz širokobriješkog kraja, ali i dodijeliti nagrade za kratku priču Andrija Zeljko 2023.

U programu će sudjelovati: Gojko Jelić, Frano Vukoja, Željka Šaravanja, Ljubo Mikulić, Miljenko Karačić, Marko Knezović, Marinko Karačić i Srećko Slišković.

Večer sjećanja organizira Ogranak Matice hrvatske Široki Brijeg povodom druge godišnjice smrti širokobriješkog profesora koji je ostavio veliki trag na kulturnoj sceni.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Next Post

Rendulić o debiju novog igrača Dinama: Baš i nije spreman, imao je grčeve

DINAMO je na Maksimiru pobijedio Varaždin 1:0 u 23. kolu SuperSport HNL-a. Jedini pogodak na susretu postigao je Bruno Petković u 18. minuti iz kaznenog udarca. Momčad trenera Sergeja Jakirovića u dramatičnoj završnici mogla je ostati bez pobjede, ali je golman Ivan Nevistić u 81. minuti obranio kazneni udarac Marka […]